Office Professional Plus 2016 Key sale 100% Genuine Office Professional Plus 2016 Product Key. buy Windows 10 Pro Key Windows 10 Pro Key is the genuine license for Windows 10 Pro product. The products will be registered online in the offical site and receive offical updates & service support.

Warsztaty/Seminaria

 

Zapraszamy na warsztat pokonferencyjny prowadzony przez dr Jeffreya D. Roth’a

„Psychoterapia grupowa a wyjście z uzależnienia: niosąc przesłanie”

16 kwietnia 2018/Warszawa

„Psychoterapia grupowa a wyjście z uzależnienia: niosąc przesłanie” to jednodniowy warsztat , którego uczestnicy mogą bezpośrednio doświadczyć udziału w spotkaniu Dwunastu Kroków oraz w psychoterapii grupowej, która integruje pracę nad wyjściem z uzależnienia z doświadczeniem „tu i teraz” w grupie.

Warsztat rozpocznie się od krótkiego wstępu dydaktycznego, po którym nastąpi spotkanie grupy Dwunastu Kroków prowadzone w języku polskim przez członków społeczności osób wychodzących z uzależnienia w Warszawie. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję je obserwować. Reszta dnia będzie poświęcona odegraniu przez ochotników grupy terapeutycznej, która będzie prowadzona przez dr Rotha .Przebieg procesu grupowego będzie komentowany i dyskutowany na bieżąco.

Zapraszamy!

ULOTKA WARSZTATU

ulotka_warsztat

REJESTRACJA

warsztat_formularz_zgloszeniowy

warsztat_formularz_zgloszeniowy